הדרך הכי פשוטה
להתפרסם באינסטגרם

גלול מטה כדי לגלות עוד

scroll down arrow

טיפה עלינו

הצוות שמאחורי ההצלחה שלך

הרעיון לשירות התחיל מתוך הניסיון האישי שלי בניהול עולם התוכן באינסטגרם אי שם לפניי מספר שנים. המוצר פותח מתוך צורך אמיתי של אנשים ועסקים להשתמש בפלטפורמה המדהימה שנקראת אינסטגרם על מנת להתקדם ולהתפתח באמצעות שיווק. הכלי שפיתחנו הינו ייחודי וחדשני בצורה שלא משתווה לאף מוצר אחר. אני מזמין את כולכם לקחת חלק בחוויה שלנו, אתם בידיים טובות.
בתור אחראי שירות לקוחות בSocio Service אני יכול להבטיח לכם שאנו עושים את המיטב שאתם הלקוחות תהיו מרוצים. היחס האישי, הגמישות, ההכוונה ומיקוד שלקוחותינו מקבלים - הם ללא תחרות. כמובן שאנו עושים את המירב על מנת להשתפר ולשפר את חווית הלקוח ללא פשרות. ברגע שבחרתם Socio Service אתם יכולים להיות רגועים - אתם בידיים טובות. לכל שאלה, בעיה, הערה והארה - אנחנו פה קשובים אליכם - צוות Socio Service.
.

עמרי הרפז
אחראי שירות לקוחות Socio Service

איכות המוצר של Socio Service עומדת גבוה בסדר העדיפויות בחברה. אנו דואגים לקבלת רשמים מכם ושיפור המערכות מסביב לשעון על מנת שתהנו ממוצר טוב, איכותי, ללא פשרות במחירים הוגנים לכל המשתמע וכמובן שיתאים לכם כמו כפפה. החוויה שלכם, היא הסיפוק שלנו.
אין דבר יותר מספק בשבילי מלראות את ההתקדמות בפרופילים של לקוחותינו ,לקבל את הפידבקים החיוביים, לראות עסקים מתפתחים וכמובן לדעת שאנחנו שם בשבילכם לאורך כל הדרך. השיטה הבטוחה היא השירות של Socio Service.
.

ברק זיגל
נציג שירות Socio Service

אני חלק מצוות Socio Service מסיבה אחת: מוצר אמין, מספק, איכותי, זול, נגיש ופשוט מבלי להתפשר על השירות והיחס האישי. אצלנו נעזור ללקוח להשיג את הפרסום שהוא מחפש והמוצר שתפור עליו במינימום הזמן ובמקסימום התוצאות. כי אצל Socio Service אין כזה דבר השמיים הם הגבול.
חשוב לי שכל בעל עסק יכיר את הפלטפורמה המדהימה הזאת ויחווה גדילה של מאגר העוקבים בצורה אורגנית שמתעניינים במוצר שלו. בחיים לא האמנתי במוצר כפי שאני מאמין בשירות של Socio Service.
אחרי לא מעט ניסיון וזמן בעולם השיווק, אני יכול לאמר בלב שלם כי הדרך הכי מהירה ויעילה לשיווק באינסטגרם ,במינימום עלות ומקסימום תוצאות - היא Socio Service. כמות העוקבים ,הלייקים והתגובות שמקבלים היא משוגעת. תמיד פוגעים בול במטרה. מי צריך לשלם בימינו הון עתק על פרסום ולהשקיע זמן יקר ,בזמן שאפשר לשבת רגל על רגל ולדעת שבסכום סמלי אפשר לקבל יותר.
.

טל מסיקה
נציג שירות Socio Service

בתור נציג שירות אני יודע ובטוח במוצר שהלקוחות מקבלים. ההצלחה והשם Socio Service הולך לפניו. מוצר חדשני ומהפכני בתחום השיווק - הבינה המלאכותית כבר כאן. אז למה שלא תקחו חלק בעתיד? כל מה שהפרופיל שלכם צריך הוא Socio Service.

הדרך הפשוטה ביותר וללא ספק החזקה ביותר

ההצלחה שלך במרחק לחיצה